1416404350632_280.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس و دبیر علمی سومین کنفرانس ملی و دهمین همایش ارزیابی کیفیت در نظام‌های دانشگاهی از برگزاری این همایش به میزبانی این دانشگاه خبر داد.

دکتر جواد حاتمی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان این که سومین کنفرانس ملی و دهمین همایش ارزیابی کیفیت در نظام‌های دانشگاهی به میزبانی دانشگاه تربیت مدرس در روزهای هفتم و هشتم اردیبهشت ماه برگزار می‌شود، گفت: دبیرخانه ثابت این همایش در مرکز ارزیابی کیفیت دانشگاه تهران قرار دارد و همایش مذکور به صورت چرخشی در دانشگاه‌های معتبر دولتی برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اولویت وزارت علوم در دولت یازدهم اظهار کرد: ارتقاء کیفیت مهمترین اولویت مسوولین وزارت علوم در دولت یازدهم است و این همایش در راستای این اولویت برگزار می‌شود.

دبر علمی سومین کنفرانس ملی و دهمین همایش ارزیابی کیفیت در نظام‌های دانشگاهی در مورد محورهای این همایش توضیح داد: برنامه‌های درسی، سیاست‌گذاری در راستای ارتقاء کیفیت دانشگاه‌ها، جذب نیروی علمی در دانشگاه‌ها و غیره مهمترین محورهایی هستند که در این همایش مورد بررسی قرار می‌گیرند.

حاتمی در پایان به این سؤال درخصوص میهمانان و سخنران های این همایش گفت: در این همایش یک مقام مسؤل از نهاد اعتبارسنجی دانشگاه‌های اسپانیا، قائم‌مقام وزیر علوم، نماینده‌ای از وزارت بهداشت و صاحب‌نظران و مدیران ارشد نظام آموزش عالی حضور دارند و برخی از آنها به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت.