سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – مراسم ازدواج ۲۷۰ زوج دانشجوی دانشگاه تهران امروز ۳۱ فروردین ماه در پردیس مرکزی این دانشگاه برگزار می شود.

 

رضا نصیری معاون فرهنگی و سیاسی نهاد رهبری در دانشگاه تهران در گفت و گو با خبرنگار  حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان درخصوص برگزاری مراسم ازدواج زوجین دانشجو در دانشگاه تهران گفت: مراسم ازدواج ۲۷۰ زوج دانشجو امروز(۳۱ فروردین ماه ) از ساعت ۱۴ در محل پردیس مرکزی دانشگاه تهران برگزار می شود .
وی با اشاره به اینکه جشن فوق هر سال برگزار می شود، افزود: این جشن مربوط به زوج هایی می شود که در طول یکسال ازدواج کرده اند .
نصیری اذعان داشت : مراسم یاد شده، نوزدهمین دوره ازدواج دانشجویی سراسری است که به صورت خاص و با یک ضیافت فرهنگی در دانشگاه تهران انجام می شود.
معاون فرهنگی و سیاسی نهاد رهبری در دانشگاه تهران گفت: زوجین دانشجو پس از اتمام مراسم به وسیله ۲۷۰ تاکسی تزیین شده با یک قطار دربست عازم مشهد مقدس می شوند.
نصیری تصریح کرد : علاوه بر زیارت گروهی این افراد در مشهد مقدس ، کارگاه های آموزشی شامل سبک زندگی اسلامی ، آیین همسر داری ، موضوع فرزندپروری ، برنامه های تفریحی و … نیز برای زوجین تدارک دیده شده است.