سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  دستاورد یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان بعنوان یکی از چهار ایده برتر رویداد بین‌المللی فناوری ایتالیا انتخاب شد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از سرویس فناوری ایسنا، شرکت دانش‌بنیان مهندسی کاشفان نیلفام موفق شد با ارائه فناوری «پکیج‌های نوین تصفیه فاضلاب برای اجتماعات کوچک»، عنوان یکی از چهار ایده برتر در رویداد بین‌المللی Brokerage & Venturing را که توسط موسسه CIHEAM BARI ایتالیا در حوزه پژوهش و فناوری برگزار می‌شود، کسب کند.

این رویداد بین‌المللی ذیل برنامه افق ۲۰۲۰ اتحادیه اروپا (Horizon 2020) برگزار می‌شود. این رویداد توسط موسسه CIHEAM Bari ایتالیا در حوزه پژوهش، فناوری و نوآوری و با حضور سرمایه‌گذاران و نمایندگانی از کشورهای اروپایی و حاشیه دریای مدیترانه در تاریخ ۲۶ و ۲۷ می ۲۰۱۶ در شهر والنزانو ایتالیا برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش، شرکت مهندسی کاشفان نیلفام از شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با ایده رفع مشکلات زیست‌محیطی و کم آبی کشور، فعالیت تخصصی خود را در قالب طراحی و ساخت تصفیه‌خانه‌های آب و فاضلاب صنعتی و بهداشتی آغاز کرده است. این شرکت دانش‌بنیان سال گذشته نیز موفق به کسب رتبه دوم در مسابقات بین‌المللی جایزه انجمن پارک‌های علم و فناوری آسیا (ASPA Award) شد.