اعتکاف سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – مراسم معنوی اعتکاف با حضور ۷۰۰ دانشجو از یکم تا ۴ اردیبهشت ماه در مسجد دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، عباس هاشمی مسئول برگزاری مراسم اعتکاف دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: برای مراسم اعتکاف این دانشگاه حدود ۱۳۰۰ نفر ثبت نام کردند که به دلیل محدودیت فضا با درخواست ۷۰۰ نفر موافقت شد.

وی عنوان کرد: مراسم اعتکاف این دانشگاه از یکم اردیبهشت ماه آغاز می شود که در ابتدای این مراسم حجت الاسلام میراحمدی رئیس نهاد نمایندگی دانشگاه صنعتی امیرکبیر درخصوص احکام مراسم اعتکاف برای معتکفین سخنرانی خواهد کرد.

مسئول برگزاری مراسم اعتکاف دانشگاه صنعتی امیرکبیر اظهار داشت: طی برگزاری این مراسم حجت الاسلام صدیقی، حجت الاسلام قاسمیان و حجت الاسلام پناهیان برای معتکفین سخنرانی خواهند کرد.

هاشمی افزود: مراسم اعتکاف دانشگاه صنعتی امیرکبیر به صورت زنده از ویژه برنامه عطرعاشقی که محصول شبکه پنج سیما است در روز جمعه ۳ اردیبهشت ماه پخش خواهد شد.

مسئول برگزاری مراسم اعتکاف دانشگاه صنعتی امیرکبیر خاطرنشان کرد: هدف از اعتکاف این دانشگاه ایجاد بستری است تا معتکفین بتوانند اهداف زندگی خود را برای آینده ترسیم و تدوین کنند.

هاشمی گفت: از دیگر اهداف این برنامه این است که متعکفین بر مسائل درونی خود نیز تفکر و تامل داشته باشند.

وی تاکید کرد: زمان ثبت نام برای حضور در مراسم معنوی اعتکاف دانشگاه صنعتی امیرکبیر به پایان رسیده است.