1431155570254_139208270946095501561293.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  مدیر کل دانش‌آموختگان دانشگاه آزاد اسلامی گفت: مدارک صادره دانشگاه آزاد اسلامی با فاکتورهای امنیتی که برای آنها طراحی شده، علاوه بر زیبایی غیر قابل جعل هستند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه یزد، دکتر “طهمورث آقاجانی” ضمن بیان این مطلب، در باره ادغام واحدهای علوم و تحقیقات در واحدهای دانشگاهی، گفت: کار صدور مدارک این دانشجویان که با مشکلاتی روبرو شده بود در کمترین زمان ممکن با صدور بخشنامه‌ها و دستورالعمل‌ها مرتفع شد.

وی اظهار کرد: وظیفه همکاران ما در اداره کل دانش‌آموختگان دانشگاه آزاد اسلامی این است که حاصل تمام زحمات دانشجویان در طول دوران تحصیل را در قالب یک مدرک، تحویل آنان دهند تا از مزیت‌های این دانشنامه در ادامه تحصیل، اشتغال و سایر موارد استفاده کنند.

آقاجانی زمان صدور مدرک در دانشگاه آزاد اسلامی را کوتاه اعلام و عنوان کرد: بازه زمانی صدور مدرک در دانشگاه آزاد اسلامی خیلی طولانی نیست و از زمانی که اطلاعات از واحدهای دانشگاهی به سازمان مرکزی ارسال شود، کمتر از دو ماه صدور مدرک انجام می‌پذیرد.

این مسئول خاطرنشان کرد: با این حال نیز برنامه و سیستم جامعی نوشته شده است که علاوه بر امنیت بیشتر این بازه زمانی را نیز کاهش می‌دهد و در آینده‌ای نزدیک از آن رونمایی خواهد شد.