getty10-11.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  معاون توسعه مدیریت و منابع معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با اشاره به آغاز به کار پنجمین سمپوزیوم فدراسیون جهانی انجمن‌های جراحان مغز و اعصاب در تهران گفت: در این کنگره که با حضور ۵۰۰ متخصص جهانی برگزار شده، ۶۰۰ مقاله ارائه خواهد شد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار پژوهشی ایسنا دکتر دلیری در حاشیه‌ مراسم افتتاحیه‌ پنجمین سمپوزیوم فدراسیون جهانی انجمن‌های جراحان مغز و اعصاب در جمع خبرنگاران با تأکید بر اینکه این سمپوزیوم به مدت شش روز در تهران برگزار خواهد شد، افزود: در این سمپوزیوم در کنار کارگاه‌های آموزشی اقدام به ارائه‌ مقالات تحقیقاتی در حوزه‌های مختلف علوم اعصاب خواهد شد.

وی با تأکید بر اینکه در این سمپوزیوم متخصصان بیش از ۹۰ کشور حضور دارند، ادامه داد: در این سمپوزیوم ۶۰۰ مقاله داخلی و خارجی در قالب ارائه‌ به صورت شفاهی و پوستر ارائه می‌شود.

دبیر علمی این سمپوزیوم با تأکید بر اینکه ادامه‌ این همایش در هتل اسپیناس پلاس واقع در سعادت‌آباد برگزار خواهد شد، ادامه داد: در کنار برگزاری کارگاه‌های آموزشی به منظور انتقال فرهنگ و تمدن کشور تور بازدید از برخی از استان‌ها و همچنین بازدید از مرکز تحقیقات علوم اعصاب صورت خواهد گرفت.

همچنین، دکتر قدسی، رییس انجمن جراحان مغز و اعصاب ایران در جمع خبرنگاران با تأکید بر اینکه در این سمپوزیوم ۳۵۰ مقاله به صورت سخنرانی ارائه می‌شود، خاطرنشان کرد: این سخنرانی‌ها از سوی متخصصان و پزشکان داخلی و خارجی ارائه خواهند شد.

به گفته وی مقالات ارائه شده در حوزه‌های سیستم عصبی، روانشناسی و توان‌بخشی خواهد بود.