1443508421637_635785318181974532.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: تاکنون هیچ یک از واحدهای این دانشگاه به‌دلیل نبود یا کمبود دانشجو، تعطیل نشده اند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه فارس، دکتر حمید میرزاده در مراسم بهره‌برداری از پروژه‌های فرهنگی ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی شیراز،ضمن بیان این مطلب افزود: قبلا بعضی از واحدها در آمارها لحاظ می‌شد حال آنکه اصلا فعال نبود. بعضی واحدها هم به شکل پردیس و در قالب تخصصی تجمیع شده است.

او با بیان اینکه طی دو سال گذشته، ۳۴ هزار متر مربع فضای آموزشی، پ‍ژوهشی و ورزشی توسط این دانشگاه در کشور ایجاد شده، گفت: دانشگاه آزاد در کل کشور، ۸۱ هزار پروژه فرهنگی ورزشی دارد که بخشی از آن به بهره‌برداری رسیده و بخشی دیگر نیز در آینده نزدیک آماده بهره‌برداری می‌شود.

میرزاده، پروژه فرهنگی ورزشی دانشگاه آزاد در استان فارس را بزرگترین مجموعه در جنوب کشور نامید و با اشاره به اینکه ۳۶ هزار متر مربع فضای ورزشی در این مجموعه در حال احداث است،‌گفت: سالنی که اکنون به بهره‌برداری رسید تنها قسمتی از آن پروژه و به مساحت ۶۰۰۰ متر است.

رئیس دانشگاه آزاد ادامه داد: مسجد دانشگاه آزاد شیراز به همراه مجموعه یادمان شهدا در زمینی به مساحت ۳٫۵ هزارمتر مربع ساخته شده است.

میرزاده همچنین از افتتاح هفت پروژه فرهنگی ورزشی در واحدهای جهرم، استهبان و نورآباد در استان فارس خبر داد و گفت: برای اجرای آن پروژه‌ها ۱۴ میلیارد تومان هزینه شده است.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار ایسنا در این مراسم مسجد، کارگاه‌های آزمایشی و سالن ورزشی دانشگاه آزاد افتتاح شد.