اعتکاف سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – مراسم اعتکاف واحد علوم تحقیقات با حضور ۴۰۰ دانشجو در مسجد امام علی (ع) این واحد دانشگاهی ۲ تا ۴ اردیبهشت ماه برگزار می شود.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، کرم اله دانش فرد معاون فرهنگی و دانشجویی واحد علوم تحقیقات گفت: امسال برای سومین سال متوالی مراسم معنوی و پربرکت اعتکاف با استقبال دانشجویان، اساتید و کارکنان این واحد دانشگاهی برگزار می شود.

وی با بیان اینکه ستاد برگزاری مراسم اعتکاف برای ثبت نام و برنامه ریزی های لازم در این واحد فعال شده است، ادامه داد: مراسم اعتکاف واحد علوم و تحقیقات شامل برنامه های متنوع فرهنگی، اجتماعی و مذهبی همچون برگزاری نشست های آزاد اندیشی با موضوعات اسلامی، مسابقه کتابخوانی و سخنرانی شخصیت های علمی و مذهبی برجسته است.

معاون فرهنگی و دانشجویی واحد علوم تحقیقات با اشاره به ارائه خدمات ویژه به روزه داران این مراسم  افزود: در هر یک از روزهای اعتکاف حدود ۲۰ حلقه فرهنگی در قالب گروه های محدود و با هدف ارزیابی و آسیب شناسی مسائل فرهنگی با حضور کارشناسان این حوزه در این مراسم فعالیت می کنند.

دانش فرد از برگزاری ارتباط مستقیم مسئولان دانشگاه با دانشجویان در این مراسم معنوی خبرداد و گفت: مراسم اعتکاف در واحد علوم و تحقیقات با حضور ۴۰۰ معتکف برگزار می شود که این رقم نسبت به سال گذشته ۳۵ درصد افزایش داشته است.