1451213230320_9.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  مدیر مرکز پژوهشی علوم و مهندسی آب دانشگاه کردستان گفت: ششمین کنفرانس ملی مدیریت منابع آب ایران در تالار مولوی دانشگاه کردستان برگزار می‌شود.

پرویز فتحی در گفت‌وگو با خبرنگار پژوهشی ایسنا منطقه کردستان، اظهار کرد: فراخوان این کنفرانس از آبان‌ماه سال گذشته از طریق پوستر، وب‌سایت، پیامک و ایمیل و حتی در قالب نامه‌هایی در تمامی مراکز دانشگاهی، تحقیقاتی و سازمان‌های اجرایی کشور منتشر شد.

وی افزود: ششمین کنفرانس ملی مدیریت منابع آب ایران، یکم تا سوم اردیبهشت‌ماه امسال در دانشگاه کردستان برگزار می‌شود.

دبیر علمی ششمین کنفرانس ملی مدیریت منابع آب ایران عنوان کرد: ۴۲۰ مقاله در مدت مهلت قانونی اعلام شده در فراخوان، به دبیرخانه این کنفرانس ارسال شده است که از بین مقالات تائید شده، ۲۲۶ مقاله در این کنفرانس در قالب پوستر و ۱۲۴ مقاله هم در قالب سخنرانی ارائه می‌شود.

وی با اشاره به اینکه مقالات برتر در نشریه علمی پژوهشی تحقیقات منابع آب ایران چاپ خواهد شد، تصریح کرد: از اکثر مراکز دانشگاهی، تحقیقاتی، سازمان‌های اجرایی و شرکت‌های مهندسین مشاور درگیر در پروژه‌های آبی، مقالاتی به دبیرخانه ششمین کنفرانس ملی مدیریت منابع آب ایران ارسال شده است.

فتحی خاطرنشان کرد: برای داوری مقالات ارسالی، از اعضای هیات علمی مراکز دانشگاهی و تحقیقاتی سراسر کشور استفاده شده است.

ششمین کنفرانس ملی مدیریت منابع آب ایران به همت دانشگاه کردستان و انجمن علوم و مهندسی آب ایران و با همکاری وزارت نیرو، وزارت جهاد کشاورزی، سازمان حفاظت محیط زیست، استانداری، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، شرکت آب منطقه‌ای کردستان و آب منطقه‌ای کرمانشاه در دانشگاه کردستان برگزار می‌شود.