6-4.jpeg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  گردهمایی مدیران شعب تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان و همچنین معاونین مراکز رشد جهاد دانشگاهی کشور به میزبانی یزد برگزار می‌شود.

محمد زارع، مدیر شعبه تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان جهاد دانشگاهی استان یزد در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری ایسنا منطقه یزد، تصریح کرد: دوازدهمین گردهمایی مدیران شعب سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان (ستفا) در روزهای هشتم و نهم اردیبهشت‌ماه به میزبانی سازمان جهاد دانشگاهی استان یزد برگزار می‌شود.

وی اهداف برگزاری این گردهمایی را تبادل نظر و ارائه تجربیات موفق در زمینه اشتغال و نیز الگوبرداری از برنامه‌های تجاری سازی موفق ذکر کرد.

به گفته‌ زارع، آیین افتتاحیه این گردهمایی با حضور دکتر طیبی، رییس جهاد دانشگاهی کشور و دکتر پورعابدی رییس سازمان تجاری‌سازی در سالن اجتماعات دانشگاه علم و هنر و سایر نشست‌ها در سالن باقرالعلوم (ع) دانشگاه علوم پزشکی یزد برگزار خواهد شد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: سازمات تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان جهاد دانشگاهی از سال ۱۳۷۹ فعالیت خود را در راستای مشارکت در ایجاد زمینه‌های مناسب برای اشتغال دانش‌آموختگان کشور آغاز کرده است.

وی افزود: این سازمان هم‌اکنون در قالب سه معاونت توانمند‌سازی و تحقیقات اشتغال و کارآفرینی، معاونت تجاری‌سازی و امور پارک‌ها و مراکز رشد (۲۱ پارک و مرکز رشد) و معاونت توسعه سرمایه‌گذاری و امور شرکت‌ها و موسسات (۱۷ شرکت و موسسه)، ۳۱ شعبه و یک مرکز اطلاع‌رسانی بازار کار، بخش تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان جهاد دانشگاهی را راهبری می‌کند.

زارع ابراز امیدواری کرد که برگزاری این گردهمایی در برنامه‌های آتی این سازمان راهگشا بوده و استان یزد نیز بتواند میزبان خوبی برای شرکت‌کنندگان در این گردهمایی باشد.