1430597694047_171A6382.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  معاون نهاد رهبری دانشگاه‌های خراسان‌شمالی از ثبت نام ۲۰۰ دانشگاهی برای شرکت در مراسم اعتکاف دانشگاه‌های استان خبر داد.

حجت الاسلام عقیل فرزانه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه خراسان‌شمالی، اظهارکرد: از ۱۵ فرودین ماه سال جاری تاکنون حدود ۲۰۰ نفر در مراسم اعتکاف دانشجویی ثبت نام کرده‌اند که هنوز نام نویسی ادامه دارد.

وی با اشاره به اینکه امروز ۲۸ فروردین، آخرین مهلت ثبت نام در مراسم اعتکاف است، ادامه داد: دانشجویان می‌توانند برای ثبت نام به صورت حضوری به دفاتر نهاد رهبری دانشگاه‌ها و یا سایت Nkh.nahad.ir مراجعه کنند.همچنین هزینه ثبت نام شرکت در مراسم اعتکاف دانشجویی ۲۰۰ هزار ریال است.

حجت الاسلام عقیل فرزانه با بیان اینکه احتمال استقبال خواهران از این مراسم در این بازه از سال بسیار است، یادآورشد: دانشجویان خواهر برای شرکت در مراسم اعتکاف در مسجد دانشگاه علوم پزشکی با ظرفیت ۳۰۰ نفر اسکان می‌یابند.

معاون نهاد رهبری دانشگاه‌های خراسان‌شمالی در پایان با اشاره به اینکه در صورت استقبال دانشجویان خواهران از مراسم اعتکاف، مسجد دیگری نیز پیش بینی خواهد شد، عنوان کرد: دانشجویان پسر نیز در مسجد دانشگاه آزاد اسلامی مستقر خواهند شد.