سیل خوزستان طغیان رودخانه دز سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – سرپرست مدیریت حرکت‌ های جهادی بسیج دانشجویی فارس از آمادگی گروه‌ های جهادی دانشجویی این استان برای خدمت‌ رسانی به سیل‌ زدگان سراسر کشور خبر داد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، میثم فضل‌الله‌پور با اشاره به خسارت‌هایی که به دلیل جاری شدن سیل در برخی از استان‌های کشور به هموطنان وارد شده است اظهار داشت: باران و جاری شدن سیلاب در برخی از شهرها و روستاهای کشورمان باعث وارد آمدن خسارت‌های مادی و جانی به عده‌ای از هموطنانمان شد و این عزیزان در این حادثه گرفتار شده‌اند.

وی افزود: با توجه به اینکه یاری‌رساندن به هم‌نوعان و آسیب‌دیدگان وظیفه انسانی و دینی هر مسلمانی است ازاین‌ رو مدیریت حرکت‌های جهادی بسیج دانشجویی استان فارس به نمایندگی از گروه‌های جهادی بسیج دانشجویی استان فارس آمادگی خود را برای کمک‌رسانی و یاری هموطنان آسیب‌دیده در کشور را اعلام می کند.

سرپرست مدیریت حرکت‌های جهادی ناحیه بسیج دانشجویی فارس گفت: آمادگی گروه‌های جهادی دانشجویی این استان در یاری‌رسانی به مردم آسیب‌دیده کشور را از طریق ارتباط با دفاتر نمایندگان دولت در استان‌ها به استماع استانداری‌های مناطق حادثه‌دیده رسانده‌ایم.