سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – رئیس مرکز توسعه و ارتباط با صنعت دانشگاه آزاد اسلامی از به دست آوردن فرصت های مناسب این دانشگاه در نمایشگاه GEX دبی خبر داد.

 

داود ثمری رییس مرکزتوسعه و ارتباط با صنعت دانشگاه آزاد اسلامی در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان،گفت: از امروز نمایشگاه GEX در دبی آغاز به کار می کند که در این نماشگاه ، دانشگاه آزاد نیز دارای غرفه اختصاصی است.
وی ادامه داد: این نمایشگاه فرصت مناسبی برای معرفی توانمندی های آموزشی و پژوهشی و همچنین فناوری آزاد است، اما نکته اساسی و مهم این است که این نمایشگاه در سطح بین المللی برگزار می شود.
رییس مرکز توسعه و ارتباط با صنعت دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد: دانشگاه آزاد در این فرصت مناسب می تواند در سطح بین المللی خود را مطرح کرده و مهم تر آن اقدام به جذب دانشجویان خارجی نماید.
ثمری افزود : همچنین معرفی واحدهای الکترونیکی دانشگاه آزاد در این موقعیت به دست آمده از دیگر راه حل هایی است که در پی آن دانشجویان غیربومی می توانند جهت تحصیل در این واحدها تصمیم گیری و اقدام کنند. 
وی با بیان اینکه بحث روباتیک و سازه های الکتریکی نیز در دبی موقعیت مطرح شدن را دارند خاطرنشان کرد: کتاب ها و بروشورهایی که توسط خود دانشگاه منتشر شده نیزدر نمایشگاه GEX عرضه می شود.