1448872299817_455196207.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد با اشاره به همکاری معاونت دانشجویی و فرهنگی در اجرای طرح دانشگاه سالم تصریح کرد: در آینده نزدیک کارت سلامت دانشجویان با همکاری معاونت دانشجویی و فرهنگی برای هر دانشجو تهیه خواهد شد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر سیدعلی ابطحی در حاشیه دیدار از کلینیک سلامت واحد اسلامشهر، راه اندازی شصت و هفتمین درمانگاه دانشگاه سالم در دانشگاه آزاد اسلامی توسط واحد اسلامشهر را گامی ارزشمند در راستای دستیابی به اهداف دانشگاه سالم قلمداد و به نیابت از سوی دکتر میرزاده از تلاشهای دکتر محمودرضا اسفندیار رئیس واحد اسلامشهر و دیگر مسئولان این واحد دانشگاهی تقدیر کرد.

وی با اشاره به خدمات ارزشمند دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه علوم پزشکی؛ از روند توسعه ای فعالیت های بزرگترین دانشگاه حضوری جهان در این حوزه سخن گفت و خاطرنشان کرد: خوشبختانه با یاری خداوند متعال، حمایت ریاست دانشگاه، همراهی مسئولان و کلیه همکاران علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی، در سال گذشته توانستیم در تمامی زمینه های علوم پزشکی همچون: توسعه رشته های علوم پزشکی، اعتباربخشی درمانی و آموزشی بیمارستان ها و نیز ارتقای کیفیت آموزشی به بهترین نحو عمل کرده و نتایج و افتخارات ارزشمندی به ثمر رسانیم.

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی از نگاه و توجه ویژه مسئولان واحد اسلامشهر به ارتقای سلامت دانشجویان، اعضاء هیات علمی و کارکنان تقدیر کرده و افزود: توسعه سلامت و همسویی با نیازهای جامعه، یکی از بزرگترین وظایف ما در حوزه علوم پزشکی است که خوشبختانه مسئولین واحد اسلامشهر با درک صحیح این مهم توانسته اند در این راستا به نحوی مطلوب عمل نموده و ضمن توجه به سلامت دانشگاهیان، به ارائه خدمات پزشکی به شهروندان اسلامشهر نیز بپردازند.

وی در بخش دیگر سخنان خود از لزوم بکارگیری تدابیر لازم در ارتقای مهارت های ارتباطی و اخلاق حرفه ای کادر پزشکی، جهت رضایتمندی کامل ارباب رجوع و خانواده های بیماران سخن گفته و دستیابی بدین امر را مستلزم بکارگیری مدیران و کارکنانی دلسوز و توانمند دانست که در کنار تخصص علمی، از مدیریت ارتباطات و اخلاق حرفه ای نیز بهره مند باشند.

دکتر ابطحی در خاتمه بازدید، ضمن تشکر از دکتر سلمانی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان اسلامشهر؛ تعامل دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر را با شبکه بهداشت و درمان این شهرستان را بسیار مطلوب ارزیابی کرد، شبکه بهداشت و درمان این شهرستان نیز متقابلا آمادگی خود را در تمامی زمینه ها برای همکاری با کلینیک سلامت واحد اسلامشهر اعلام نمود.

کلینیک سلامت دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر، روز بیست و یکم بهمن ماه سال گذشته همزمان با ایام مبارک دهه فجر انقلاب اسلامی؛ با هدف ارتقای سلامت جامعه؛ و نیز خدمت رسانی بهینه به مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی و مردم شریف شهرستان اسلامشهر در این واحد دانشگاهی افتتاح شد.

این کلینیک با ۲۱۳ متر زمین،۳ طبقه ساختمان و ۴۵۰ متر زیر بنا، دارای مراکز اورژانس، تزریقات، C.P.R ، تراکم سنجی، کلینیک مشاوره و بهداشت روان، کلینیک تخصصی دندانپزشکی و … بوده و با صرف هزینه ای بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر راه اندازی شد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، در این بازدید دکتر علی ابطحی معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر امین قاسم بگلو مدیرکل توسعه خدمات سلامت دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر سلمانی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان اسلامشهر، دکتر محمودرضا اسفندیار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر، دکتر داریوش رباطی معاون فرهنگی و دانشجویی واحد اسلامشهر و جمعی از مسئولین این واحد دانشگاهی حضور داشتند.