12-119.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  مدیر ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد گفت: دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی از حمایت‌های مالی و معنوی در طرح‌های تحقیقاتی و پایان‌نامه‌های مرتبط با موضوعات ایثارگری برخوردار می‌شوند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از سرویس پژوهشی ایسنا منطقه یزد، سید حسین فرمی‌باف با تاکید بر اهمیت این موضوع، گفت: جامعه ایثارگری با توجه به رسالت سنگین انتقال مفاهیم جهاد و ایثار ضرورت دارد به آرمان‌ها و ارزش‌های دوران دفاع مقدس با نگرش جدید و اثرگذار بر نسل امروز اقدام کند. در این عرصه ارائه طرح‌های پژوهشی با عنوان‌های مرتبط با عرصه دفاع مقدس و ایثار و شهادت از اولویت خاصی برخوردار هستند.

وی اظهار کرد: پایان‌نامه‌های مقطع ارشد و دکتری که به این موضوعات بپردازند، از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران حمایت خواهند شد.

فرمی‌باف افزود: اکنون دو هزار و ۳۶ نفر دانشجوی شاهد و ایثارگر تحت پوشش این ستاد هستند که در زمینه‌های مشاوره، امور فرهنگی، تقویت بنیه علمی، سفرهای زیارتی و سیاحتی، همایش‌های سالیانه و غیره تحت پوشش این ستاد هستند.

مدیر ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد یزد خاطرنشان کرد: در سال تحصیلی ۹۴ بیش از ۲۷۰ نفر دانشجوی ممتاز تحصیلی از جامعه ایثارگری معرفی شدند که لوح قدردانی و هدایایی به آنان اهدا شده و این تعداد در مقایسه با سایر دانشگاه‌ها از رشد بسیار خوبی برخوردار بوده است.