همکاری دانشگاهی سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – دانشگاه علوم پزشکی ایران و دانشگاه لنکستر(انگلستان) در زمینه همکاری علمی و تخصصی به توافق رسیدند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، دانشگاه لنکستر کشور انگلستان  (Lancaster university)  پس از رایزنی با دانشگاه علوم پزشکی ایران جهت همکاریهای علمی و تخصصی و برگزاری دوره های مشترک آموزشی، پژوهشی، سمینار، تبادل استاد و دانشجو فی مابین به توافق رسیدند.

این همکاری در راستای اجرایی شدن بسته های تحول و نو آوری در آموزش علوم پزشکی و بهبود و گسترش حضور جهانی دانشگاه های ایرانی صورت گرفت.

دانشگاه لنکستر کشور انگلستان در شمال غربی این کشور واقع شده است و در سال ۱۹۶۰ تحت عنوان دانشگاه کالج بیس تاسیس شد و به نوآوری معروف شد.

بنابر رده بندی سال ۲۰۰۹ تایمز این دانشگاه در رتبه ۱۹ در بین دانشگاههای بریتانیا قرار داشته و دارای رتبه هشتم در زمینه تحقیقات در رشته های مدیریت، علوم، هنر، تکنولوژی و علوم اجتماعی است.

این دانشگاه در میان ۱۰۰ دانشگاه برتر دنیا در رشته های علوم اجتماعی بوده و همچنین دارای مرکز تحقیقاتی در کلاس جهانی در رشته های محیط زیست، تکنولوژی اطلاعات، ریاضی و آمار، فیزیک و روانپزشکی است.