1417931914039_0987.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  چهارمین همایش ملی «رنگ‌های ترافیکی، خط‌کشی و ایمنی معابر و راه‌ها»، ۲۱ اردیبهشت ماه امسال از سوی پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی برگزار می‌شود.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار علمی ایسنا، چهارمین همایش ملی «رنگ‌های ترافیکی، خط‌کشی و ایمنی معابر و راه‌ها» به همت پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران و با مشارکت سازمان‌ها، موسسات و ارگان‌های ذیربط برگزار می‌شود.

بررسی مشکلات کیفی، پایداری و اجرای رنگ‌های مخصوص خط‌کشی معابر و راه‌ها، بررسی نقایص در زمینه‌های مختلف تولید، اجرا و سرویس‌دهی نامناسب خط‌کشی‌ها و همچنین برقراری زمینه تبادل نظر اساتید، پژوهشگران، متخصصان و صنعتگران از جمله اهداف این همایش است.

برگزاری نمایشگاه جانبی دستاوردهای صنعت خط‌کشی معابر و راه‌ها از جمله برنامه‌های جنبی این همایش است.

در این همایش متخصصان این حوزه آخرین دستاوردهای خود را در زمینه‌های رنگ‌های ترافیکی و مسائل زیست محیطی، مواد اولیه، خواص و عملکرد رنگ‌ها و خط‌کشی‌ها، مهندسی ارزش و رنگ‌های ترافیک، خط کشی، بهبود ایمنی و رفتارهای ترافیکی و تجهیزات ترافیکی پلیمری و سایر علائم عمودی ارائه خواهند کرد.

این همایش در روز سه شنبه، ۲۱ اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد و علاقه‌مندان تا پایان فروردین ماه مهلت دارند تا نسبت به ارسال مقالات خود اقدام کنند.