1436854483478_download (1).jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: تعیین اولویت‌ها و برنامه‌ها باید براساس اقتصاد مقاومتی باشد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، دکتر ساکی در نشست شورای فرهنگی دانشگاه در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، افزود: مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) اقتصاد مقاومتی را در چند سال اخیر به عنوان یک اصل بنا نهاده‌اند و ورود در همه عرصه‌ها باید براساس برنامه‌های راهبردی و استراتژیکی اقتصاد مقاومتی همراه با اقدام و عمل باشد.

وی اظهار کرد: در زمینه‌های فرهنگی، کمیته‌های تخصصی باید کارهای اصولی را بر پایه برنامه‌ریزی و مدیریت راهبردی انجام دهند و با حرکت در عمق در برابر تهاجم فرهنگی با تعقل و تفکر ایستادگی کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان خاطرنشان کرد: غربی‌ها در زمینه تهاجم فرهنگی همواره در حال توطئه هستند و ما نیز باید با استفاده از نخبگان و کارشناسان فرهنگی بتوانیم بینش اسلامی جوانان و دانشجویان خود را تقویت کنیم و بر همین اساس با دسیسه‌های غربی ها در حوزه فرهنگی برخورد کنیم.

ساکی گفت: در زمینه‌های فرهنگی نیز تعیین اولویت‌ها و برنامه‌ها باید براساس اقتصاد مقاومتی باشد و استمرار بر این اصل قطعا نتیجه بخش خواهد بود و این مهم مستلزم نظارت و مدیریت آگاهانه است.