1448098587245_DSC0194844.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  مدیر کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم گفت: گردهمایی مشترک معاونان و مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی سراسر کشور، پایان فروردین ماه در مشهد مقدس برگزار می شود.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از سرویس دانشگاهی ایسنا، فضل الله ایرجی کجوری با اعلام این خبر افزود: این نشست به منظور بررسی، تحلیل و بحث و تبادل نظر فعالیت های فرهنگی دانشگاه ها در سال۹۴، همچنین ایجاد فضای تعامل و همفکری میان مسئولان فرهنگی دانشگاه ها و وزارت علوم به منظور برنامه ریزی و هماهنگ سازی هرچه بهتر فعالیت های دینی، فرهنگی، اجتماعی و هنری دانشجویی سال ۹۵ تدارک دیده شده است.

وی افزود: در این گردهمایی که از ۳۱ فروردین آغاز و تا ۳ اردیبهشت ادامه می یابد، کمیسیون های تخصصی مختلفی در حوزه های فعالیت های قرآنی، تشکل های دانشجویی، اطلاع رسانی، نشریات وکانون های فرهنگی و هنری تشکیل می شود.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از روابط عمومی وزارت علوم، برگزاری گارگاه های آموزشی با عناوین مدیریت فعالیت های داوطلبانه دانشجویی، پیشگیری از آسیب های اجتماعی در دانشگاه، برنامه ریزی و مدیریت فرهنگی، فرصت ها و تهدیدهای فضای مجازی ویژه مدیران فرهنگی و اجتماعی بخشی از برنامه های این نشست است.

مدیر کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم افزود: همچنین نتایج ۲ طرح پژوهشی پیرامون تحلیلی سیاست گذاری فرهنگی در دانشگاه و افکار سنجی دانشجویی در این گردهمایی برای معاونان و مدیران فرهنگی دانشگاه ها تبیین می شود.