1455547463975_r_66_151205190518.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  انتشارات جهاد دانشگاهی صنعتی امیرکبیر با ۴۲۰ عنوان کتاب در بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حضور خواهد یافت که از این تعداد ۲۷ عنوان آن چاپ نخست و ۳۹ عنوان چاپ مجدد در سال ۹۴ است.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا، مهندس مجتبی آهنگر، معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی صنعتی امیرکبیر با اعلام این خبر اظهار کرد: این کتاب‌ها در موضوعات فنی و مهندسی و علوم پایه منتشر شده است که در بیست و نهمین نمایشگاه کتاب ارائه خواهند شد.

وی افزود: از جمله فعالیت‌های انتشارات جهاد دانشگاهی صنعتی امیرکبیر معرفی و ارائه کتب دانشگاهی در عرصه‌های نمایشگاهی بویژه نمایشگاه‌های بین‌المللی است. بر این اساس و با توجه به حجم فعالیت‌های این واحد همه ساله در نمایشگاه بین‌المللی کتاب، جهاد دانشگاهی صنعتی امیرکبیر در سالن ناشران دانشگاهی و در غرفه‌ مستقل به عرضه کتاب‌های خود اقدام می‌کند.

بر اساس این گزارش، بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران ۱۵ تا ۲۵ اردیبهشت ماه امسال در محل شهر آفتاب تهران برگزار می‌شود که این مجموعه در اتوبان خلیج فارس، روبه روی حرم مطهر امام خمینی (ره) قرار دارد.