1430660084182_borna ghasemi-111.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  ثبت نام دانشگاهیان شریف جهت حضور در مراسم معنوی اعتکاف از روز گذشته آغاز شده و تا ۲۸ فروردین ماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از سرویس دانشگاهی ایسنا، زمان ثبت نام اولیه مراسم اعتکاف امسال از ۲۱ فروردین ماه آغاز شده و علاقه‌مندان تا تاریخ ۲۸ فروردین ماه مهلت دارند از طریق مراجعه به سایت ثبت نام خود را انجام داده و از هرگونه تغییر در تاریخ ثبت نام اطلاع یابند.

با توجه به ظرفیت مسجد دانشگاه شریف، حدود ۷۰۰ نفر می‌توانند در این مراسم شرکت نمایند و اولویت ثبت نام با دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف و دانشجویان سایر دانشگاهها خواهد بود.

خاطرنشان می‌شود؛ سخنرانان مدعو مراسم اعتکاف امسال در مسجد دانشگاه صنعتی شریف؛ حجج الاسلام قاسمیان، پناهیان، صدیقی خواهند بود. همچنین مناجات‌های سحر، سخنرانی، گعده با روحانیون و مراسم ام داوود از برنامه‌هایی است که در اعتکاف امسالِ دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها (مأوا)، مراسم اعتکاف سال۹۵ در روزهای ۲ تا ۴ اردیبهشت‌ماه سال جاری برگزار خواهد شد.