1442997814115_635729814590776047.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  هشتیمن دوره مسابقات ملی هوافضا، ۸ تا ۱۲ اردیبهشت ماه امسال در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از سرویس علمی ایسنا، دکتر حسین شاهوردی، دبیر هشتمین دوره مسابقات ملی هوا فضای دانشگاه صنعتی امیرکبیر با اشاره به برگزاری مسابقات ملی هوافضا، گفت: هشتمین دوره این مسابقات در دو بخش دانش آموزی و دانشجویی برگزار می‌شود.

وی طراحی و ساخت گلایدر دست پرتاب، هاور کرافت، راکت آبی هوای فشرده مجهز به چتر بازیابی، طراحی و ساخت موشک هوای فشرده بخش دقت و پایداری و ربات‌های پرنده را از لیگ‌های بخش دانش‌آموزی این مسابقه ذکر کرد و یادآور شد: در بخش دانشجویی نیز تیم‌ها در دو لیگ طراحی و ساخت گلایدر (هواسر) و ربات‌های پرنده به رقابت می‌پردازند.

دبیر هشتمین دوره مسابقات ملی هوا فضی دانشگاه صنعتی امیرکبیر هدف از برگزاری این مسابقه را ترویج صنعت هوافضا و آشنا سازی جامعه با این دانش، شکوفایی استعداد و خلاقیت دانش‌آموزان علاقه‌مند در رشته‌های تخصصی مرتبط، ایجاد و شکل‌دهی ارتباط نزدیک و مستقیم دانش‌آموزان با اساتید دانشگاه و تشویق به انجام کار گروهی میان دانشجویان و دانش آموزان دانست.

شاهوردی خاطرنشان کرد: مهلت ثبت نام برای شرکت در این دوره از مسابقات، ۲۵ فروردین ماه به پایان می‌رسد.