1445341179254_hamid forootan-2.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم گفت: به دانشجویان متاهل وام ودیعه مسکن ارائه می شود که مقدار و شرایط این وام در سطح استان ها و شهرهای مختلف کشور متفاوت است .

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از سرویس دانشگاهی ایسنا، مهندس ذوالفقار یزدان مهر با بیان این مطلب گفت: در حال حاضر از بین خوابگاه های موجود در کشور تعداد خوابگاه هایی که برای متأهلان در نظر گرفته شده ، بسیار کم است.

وی افزود: مقدار و شرایط این وام در سطح استان ها و شهرهای مختلف کشور متفاوت است اما در حال رایزنی هستیم که از ظرفیت مسکن مهر استفاده شود و در اختیار دانشگاه ها این ظرفیت ها قرار داده شود.

یزدان مهردر ادامه گفت: افراد از طریق دانشگاه های در حال تحصیل خود می توانند از میزان این وام ها مطلع شوند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از روابط عمومی وزارت علوم ، رئیس صندوق رفاه دانشجویان با اشاره به بحث اعتبارات لازم برای خوابگاه ها و رضایت از این بخش اظهار داشت: در بحث خوابگاه ها تارسیدن به نقطه مطلوب در حدود ۷۰۰ میلیارد تومان حداقل کمبود اعتبار داریم . برای تجهیز و تعمیر اساسی خوابگاه ها نیز با ۵۵۰ میلیارد تومان کمبود اعتبار مواجه هستیم که با استفاده از نهادهای عام المنفعه درصدد پوشش دهی مناسب تلاش می کنیم.