1448776890323_IMG11221711.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  رییس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی،گفت: تبدیل علم به فناوری و ثروت و توسعه عدالت آموزشی سرلوحه فعالیت‌های دانشگاه آزاد در سال جاری قرار گرفته است.

علیرضا حسنی، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خراسان‌جنوبی، اظهارکرد: منویات مقام معظم رهبری در زمینه “اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل” سرلوحه همه فعالیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی استان در سال جاری خواهد بود.

وی افزود: یکی از مهم‌ترین رخدادهای دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند در سال گذشته تاسیس رشته‌های جدید کارشناسی ارشد و دکتری است که این اقدام استان را به یکی از قطب‌های تحصیلات تکمیلی کشور تبدیل کرده است.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان‌جنوبی، با اشاره به نامگذاری سال از سوی مقام معظم رهبری تصریح کرد: به منظور تبیین پیگیری و اجرایی شدن منویات مقام معظم رهبری در پیام نوروزی ستاد اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل با عضویت رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، هیات امنا و معاونان مرکز استان و روسای واحدهای استانی و نمایندگانی از اساتید و کارکنان و صاحب نظران تشکیل و احکام اعضای ستاد صادر شده که باید حداکثر تا پایان فروردین هر کدام از مسئولان راهکارهای عملیاتی مربوط به حوزه خود را برای بررسی و ارزیابی به دبیرخانه ستاد ارائه کنند.

حسنی در پایان گفت: بنا داریم در سال ۹۵ با دقت و اهتمام بیشتری در زمینه ترویج و تعمیق آموزه‌های مکتب وحی مخصوصا در زمینه حجاب و عفاف و نیز تبدیل علم به فناوری، ثروت و توسعه عدالت آموزشی تلاش کنیم.