98-2.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  رییس پارک علم و فناوری استان ایلام گفت: برای موفقیت در کارها باید یک زنجیره منسجم بین نهادهای مرتبط باهم صورت گیرد تا فرآیند نتیجه‌گیری از طرح‌ها و برنامه‌ها تسریع شود.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه ایلام، دکتر «کامران طاهرپور» در دیدار با رییس جهاددانشگاهی واحد استان که با موضوع همکاری مشترک در زمینه‌های آموزشی، پژوهشی و تجاری‌سازی فناوری و حمایت از ایده‌ها، طرح‌ها و پایان‌نامه‌های دانشجویی و نحوه توسعه و گسترش تعاملات انجام شد، اظهار کرد: برای موفقیت و رسیدن به چشم‌اندازها باید سازمان‌ها و نهادهای مرتبط باهم نظیر جهاد دانشگاهی و پارک علم و فناوری در کنار هم به صورت هدفمند به وظایف خود عمل کنند تا منجر به توسعه و پیشرفت شود.

وی با بیان اینکه نگاه عمیق به موضوع و پیگیری مجدانه کارهای مشترک را به نتیجه می‌رساند و ارتباط جهاد دانشگاهی و پارک علم و فناوری باید فراتر از تعاملات اداری باشد، گفت: برای موفقیت در کارها باید یک زنجیره منسجم بین نهادهای مرتبط باهم صورت گیرد تا فرایند نتیجه‌گیری از طرح‌ها و برنامه‌ها تسریع شود.

« ذبیح‌الله مهری‌پور» – رئیس جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام نیز با ابراز تمایل به گسترش تعاملات بین این دو نهاد، تحقق شعار سال را به عنوان یک باور ملی ضروری دانست و اظهار کرد: تحقق این شعار نیازمند مشارکت، عزم ملی و عمومی است.

وی در ادامه با بیان اینکه تغییر گرایش‌ها و ذهنیت‌ها یکی از وظایف اصلی نظام علمی-آموزشی است، گفت: در سایه تغییر است که پیشرفت‌های یک کشور در حوزه‌های مختلف علمی، فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و اجتماعی شتاب بهتری به خود می‌گیرد.

مهری‌پور در پایان آمادگی همه‌جانبه جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام را در جهت گسترش تعاملات با پارک علم و فناوری استان را اعلام کرد.