1445416249628_IMAGE634533598981931060.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  رئیس بنیاد نخبگان گیلان از برگزاری جشنواره اختراعات شمال و مرکز کشور با عنوان «رویش دماوند» در اردیبهشت‌ماه ۹۵ به میزبانی رشت خبر داد.

دکتر مسعود اصفهانی، رئیس بنیاد نخبگان استان گیلان در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه گیلان، از برگزاری جشنواره اختراعات شمال و مرکز کشور با عنوان «رویش دماوند» خبر داد و اظهار کرد: جشنواره مذکور به منظور شناسایی و توانمندسازی مخترعین و با هدف تجاری‌سازی اختراعات دانش‌بنیان و تکمیل چرخه نوآوری و خلاقیت برگزار می‌شود.

وی با تاکید بر لزوم ایجاد زمینه مناسب جهت بهره‌برداری از نتایج یافته‌های علمی در تولید ثروت با رویکرد تجار‌ی‌سازی، افزود: جشنواره «رویش دماوند» در در تاریخ‌های ۲۲ و ۲۳ اردیبهشت‌ماه سال ۹۵ با میزبانی بنیاد نخبگان استان گیلان و مشارکت بنیاد نخبگان استان‌های مازندران، سمنان، گلستان و قزوین در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت برگزار خواهد شد.

دکتر اصفهانی با بیان اینکه کلیه مراحل ثبت نام به صورت الکترونیکی و از طریق سامانه بنیاد نخبگان استان گیلان انجام می‌شود، خاطرنشان کرد: افراد علاقمند و واجد شرایط جهت شرکت در این جشنواره می‌توانند تا تاریخ ۳۰ فروردین‌ماه ۹۵ با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد نخبگان استان گیلان به آدرس http://sabtenam.bmn.ir یا guilan.bmn.ir در سامانه نام‌نویسی جشنواره ثبت نام کنند.

رئیس بنیاد نخبگان استان گیلان نخبه بودن را مسئولیت‌آور دانست و یادآور شد: افراد برگزیده به عنوان اختراع سطح ۳ تحت پوشش حمایت‌های بنیاد ملی نخبگان قرار می‌گیرند.