1430764017607_Nadimi-19.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  معاون دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام‌نور از برگزاری مراسم اعتکاف در این دانشگاه خبر داد و افزود: مهلت ثبت نام در مراسم اعتکاف تا ۳۱ فروردین ماه ادامه دارد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،حجت الاسلام والمسلمین کریمی با اعلام خبر فوق گفت: اساتید و دانشجویان دانشگاه پیام نور استان تهران و کارکنان سازمان مرکزی تا ۳۱ فروردین ماه فرصت دارند از طریق سایت pnu.nahad.ir جهت شرکت در این مراسم معنوی ثبت نام کنند.

وی با اشاره به در پیش بودن ایام البیض ماه مبارک رجب، اظهار داشت: مراسم معنوی اعتکاف در مسجد امام رضا (ع) سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور از اول اردیبهشت لغایت روز شنبه ۴ اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد و پیش بینی می شود امسال حدود ۳۰۰ نفر از دانشگاهیان استان تهران همزمان با سایر دانشجویان در سراسر کشور در این مراسم شرکت کنند .

معاون دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام‌نور مراسم اعتکاف را فرصت مغتنمی برای همه به ویژه جوانان دانست و اظهار داشت: اعتکاف، بیرون رفتن از خانه خویش و مصمم شدن بر حضور در خانه حضرت حق است و این فرصت سه روزه اعتکاف ، عبادتی تقرب جویانه و داوطلبانه است که می تواند همه را از تعلقات دنیایی و مادی دور کرده و به حضرت حق نزدیک کند.

حجت الاسلام والمسلمین کریمی در پایان اظهار داشت: دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور تمامی استانها مجری برگزاری اعتکاف هستند و دانشجویان علاقه مند می توانند جهت ثبت نام به این دفاتر مراجعه و یا با شماره تلفن های ۲۲۴۵۸۲۱۱ و یا ۸۸۹۰۰۶۲۳ تماس حاصل نمایند.