علی اصغر رستمی ابوسعیدی سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – رئیس دانشگاه پیام نور به مناسبت روز ملی فناوری هسته ای پیامی صادر کرد.

 به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، دکتر علی اصغر رستمی ابوسعیدی طی پیامی روز ملی فناوری هسته ای را گرامی داشت.

در متن پیام رئیس دانشگاه پیام نور آمده است:

هر ساله ، ۲۰فروردین، روز ملی فناوری هسته ای را به پاس خیزش عظیم علمی و نهضت نرم افزاری دانشمندان و محققان ایران زمین در بومی سازی صنعت انرژی هسته ای گرامی می داریم.

اما آنچه امسال بیشتر از سال های گذشته بر غنای ارزش این روز می افزاید، موفقیت ارزشمند تیم مذاکره کننده هسته ای و رفع تمامی مسائل و مشکلات کشور عزیزمان در زمینه استفاده صلح آمیز از این فناوری است.

اینجانب به نمایندگی از خانواده بزرگ دانشگاه پیام نور، ضمن ارج نهادن به تلاش های مستمر تیم مذاکره کننده هسته ای در تحقق توافق هسته ای، روز فناوری هسته ای را گرامی داشته و خدا را شاکرم که در سایه توانمندی های علمی و پژوهشی دانشمندان ایرانی و دولت تدبیر و امید، امکان استفاده از این صنعت در کشور عزیزمان مهیا شده است.

امید است در سایه توکل به خداوند متعال و عملیاتی نمودن شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به عنوان سال « اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» نامیده شده است، بتوانیم این اقتدار و افتخارآفرینی ایرانیان را استحکام بخشیم.