26-200.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  عملیات اجرایی پروژه دانشکده های پرستاری، مامایی و بهداشت یاسوج با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج و اعضای هیات رئیسه در دانشکده پزشکی یاسوج آغاز شد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه کهگیلویه و بویراحمد دکتر رضا چمن، رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در حاشیه این مراسم، گفت: دانشکده های پرستاری، مامایی و بهداشت در ۵ طبقه (به احتساب زیر زمین) و با مساحت ۷۳۰۰ متر مربعی ساخته می شود.

وی با اشاره به کمبود فضای فیزیکی در بخش آموزش دانشگاه علوم پزشکی افزود: در بحث کمبود فضای فیزیکی در بخش آموزش، با کمبودهای زیادی مواجهیم، بطوری که در پردیس دانشگاه، چهار دانشکده قرار دارد و دانشکده دیگر نیز در ساختمان کوچک و فرسوده ای است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج بیان کرد: با تلاش مدیران قبلی دانشگاه و تیم فعلی، امروز شاهد کلنگ زنی پروژه ساختمانی دانشکده های پرستاری، مامایی و بهداشت هستیم، که پیش بینی می شود این پروژه تا سال ۹۷ به بهره برداری برسد.

دکتر چمن خاطرنشان کرد: تاکنون بالغ بر ۱۳میلیارد تومان اعتبار برای این پروژه در نظر گرفته شده است.

وی در خصوص تخصیص اعتبار این پروژه، تصریح کرد: در پایان سال گذشته اعتبار سه میلیارد تومانی برای این پروژه در نظر گرفته شده که هنوز تخصیص داده نشده و در حال حاضر، این پروژه با اعتبار ۸۰۰ میلیون تومانی کار خود را آغاز می کند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج ضمن تقدیر و تشکر از حوزه معاونت پشتیبانی و دفتر فنی دانشگاه، ادامه داد: همکاران ما در حوزه معاونت پشتیبانی و دفتر فنی در دانشگاه، با وجود کسری بودجه در سال های اخیر تلاش چشمگیری در زمینه پروژه های عمرانی داشته که این خود شایسته تقدیر است.

وی اشاره به اقدامات معاونت پشتیبانی در این زمینه عنوان کرد: احداث مراکز بهداشتی درمانی، خانه های بهداشت، تعمیر و بازسازی بخش های بیمارستانی، توسعه زایشگاه های اورژانس بیمارستان ها و کلینیک های تخصصی از جمله اقدامات این حوزه بوده که با وجود کسری بودجه توانستیم برخی از این پروژه ها را به بهره برداری رسانده و برخی دیگر را نیز در دست اقدام داشته باشیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با اشاره به پروژه های سلف سرویس و کتابخانه دانشگاه علوم پزشکی ابراز امیدواری کرد در سال جاری این دو پروژه به بهره برداری برسند.