دانشگاه ایلامسایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – دانشگاه ایلام و شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایلام تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، محمد علی‌اکبری در نشست مشترک با مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ایلام با بیان اینکه در حوزه نفت و گاز در استان گشایش‌های خوبی صورت گرفته است، گفت: شرکت پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی یکی از قدیمی‌ترین بخش‌های نفت در این استان است و یکی از ماموریت‌های ما در دانشگاه توجه به حوزه نفت و گاز بشمار می رود.

وی افزود: حوزه نفت و گاز در دستور کار دانشگاه ایلام قرار دارد که برای گسترش فعالیت ها در این حوزه از نظر کارشناسان استفاده خواهیم کرد.

رئیس دانشگاه ایلام خاطرنشان کرد: بعد از گذر از مرحله آموزش، بحث توجه به پژوهش در دانشگاه‌ها مطرح شد اما اکنون پاسخگویی به نیازها و مشکلات جامعه اولویت فعالیت کاری در این دانشگاه خواهد بود.

‌اکبری تاکید کرد: آمادگی داریم در حوزه راه اندازی مرکز رشد با مرکز پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایلام همکاری کنیم.

حسین مهدی‌زاده معاون پژوهش و فناوری دانشگاه ایلام نیز در این نشست گفت: برای اولین بار در این دانشگاه آزمایشگاه‌ مربوط به حوزه نفت و انرژی راه اندازی شده است که در این راستا به دنبال ایجاد رشته در این حوزه هستیم.

وی عنوان کرد: این دانشگاه آمادگی دارد تا برای توانمندی نیروهای شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایلام  دوره های ضمن خدمت برگزار کند.