شهادت سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – مدیر کل شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد گفت: طی سالهای اخیر حدود ۳۰ دانشجوی دانشگاه آزاد در دفاع از حرم اهل بیت در کشورهای عراق و سوریه به شهادت رسیده اند.

محمدتقی طباطبایی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: باتوجه به شهادت این تعداد از دانشگاه آزاد در اردیبهشت ماه سال جاری کنگره بزرگداشت شهدای مدافع حرم در این دانشگاه برگزار خواهد شد.

وی افزود: همچنین این دانشگاه دارای ۳۵۰ دانشجوی شهید در دوران دفاع مقدس است که براین اساس نیز برنامه داریم کنگره متمرکزی برای تجلیل از مقام شهدای دانشجو این دانشگاه برگزار کنیم.

مدیرکل شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد خاطرنشان کرد: از دیگر برنامه های این دانشگاه در حوزه تجلیل از شهدا تکمیل یادمان شهدای گمنام در واحدهای این دانشگاه است.

طباطبایی عنوان کرد: در ۸۴ واحد این دانشگاه بیش از ۲۲۰ شهید گمنام به خاک سپرده شده اند که تاکنون ۴۲ یادمان شهدا در واحدهای این دانشگاه تکمیل و به بهره برداری رسیده است و طی ۶ ماهه نخست امسال نیز ۴۰ یادمان جدید تکمیل و راه اندازی خواهد شد.

وی تاکید کرد: پس از تکمیل یادمان های شهدای گمنام این دانشگاه اطلس یادمان شهدای گمنام دانشگاه را تدوین و منتشر خواهد کرد.