1437067016819_isna-4.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  مدیر روابط‌ عمومی دانشگاه زنجان گفت: این دانشگاه میزبان دانشجویان منطقه ۲ کشور در سی و یکمین جشنواره ملی قرآن‌کریم دانشجویان خواهد بود.

علی سپهری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه زنجان، اظهار کرد: سی و یکمین جشنواره ملی قرآن‌کریم دانشجویان در دهه سوم اردیبهشت‌ماه سال‌جاری برگزار می‌شود و دانشگاه زنجان میزبان منطقه ۲ کشور خواهد بود که پذیرش متسابقین از ۲۱ اردیبهشت‌ماه آغاز و اختتامیه مسابقات ۲۳ اردیبهشت خواهد بود.

وی افزود: با توجه به اینکه این مسابقات یک برنامه فرهنگی است که می‌تواند تاثیرات مثبتی بین قشر دانشجو و همچنین در سطح شهر داشته باشد تلاش شده تا با همکاری نهادهای قرآنی استان از ظرفیت‌های موجود برای اجرای هر چه بهتر این مسابقات استفاده شود.

سپهری با اشاره به اینکه این مسابقات در مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه زنجان برگزار خواهد شد، تصریح کرد: برای اجرای هر‌چه بهتر این میزبانی شش کمیته تخصصی در نظر گرفته شده که شامل کمیته‌های روابط‌عمومی، نظارت و ارزیابی، فرهنگی، پشتیبانی، هماهنگی و کمیته علمی و مسابقات است.

این مسئول با بیان اینکه دانشگاه زنجان در این دور از رقابت‌ها میزبان ۱۲۰ دانشجو از منطقه دو کشور خواهد بود، گفت: این دور از رقابت‌ها در شش رشته شامل تلاوت ترتیل، تلاوت تحقیق، حفظ پنج جزء، ۱۰ جزء، ۲۰ جزء و حفظ کل قرآن‌کریم و در دو حوزه دانشجویان دختر و پسر برگزار خواهد شد.

سپهری، داوری مسابقات را یکی از مؤلفه‌های مهم اجرای مسابقات عنوان و خاطرنشان کرد: اقدامات لازم برای تشکیل تیم‌های داوری انجام شده و طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته ترکیب داوران از برترین‌های استان و داوران مدعو خارج از استان خواهد بود.