pouria-pakizeh (10 of 18).jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  هفتمین دوره مسابقات سراسری دومینو با حضور ۹۶ تیم دانشجویی و دانش‌آموزی از ۱۴ تا ۲۰ اردیبهشت ماه امسال به میزبانی دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از سرویس علمی ایسنا، محمد اسماعیلی، دبیر هفتمین مسابقات دومینو با اعلام این خبر گفت: در مسابقات سال گذشته، مجموعا ۶۴ تیم شرکت داشتند که امسال این رقابتها با حضور ۶۴ تیم دانشجویی و ۳۲ تیم دانش آموزی برگزار خواهد شد.

اسماعیلی افزود: درصورت وجود زمان و فضای فیزیکی لازم می‌توانستیم تعداد بیشتری از تیم‌های متقاضی را برای شرکت در مسابقات پذیرش کنیم و امیدواریم این امکان در رقابتهای سال‌های آتی فراهم شود.

به گفته وی رقابتهای دومینو در دو بخش تاپلینگ (Toppling) و استکینگ ( Stacking) تدارک یافته که استکینگ ویژه رقابتهای آزاد است و نیازی به ثبت نام ندارد و همه افراد حتی بازدیدکنندگان می‌توانند در آن شرکت کنند؛ ولی حضور در رقابتهای تاپلینگ به صورت حرفه‌ای و مستلزم ثبت نام اولیه است.

اسماعیلی خاطرنشان کرد: رقابتهای دانش آموزی دومینو طی روزهای ۱۴ و ۱۵ اردیبهشت ماه و رقابتهای دانشجویی از ۱۸ تا ۲۰ اردیبهشت ماه در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار خواهد شد و در هر بخش، سه تیم برتر معرفی می‌شوند و جوایزی دریافت می‌کنند.

وی ادامه داد: به تیم‌های اول تا سوم رقابتهای دومینو به ترتیب مبلغ ۲۰ میلیون ریال، ۱۰ میلیون ریال و پنج میلیون ریال اعطا خواهد شد.

دبیر هفتمین مسابقات دومینو درباره شاخص‌های انتخاب تیم‌های برتر این مسابقات توضیح داد: مدت زمان ریزش قطعات، ریزش بدون وقفه یا وقفه‌های کمتر و زیبایی در طراحی سازه‌های دومینو از جمله شاخص‌هایی است که هیات داوران در امتیازدهی به تیم‌های شرکت کننده لحاظ خواهد کرد.