24730.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  معاون اداری مالی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود گفت: در ایام نوروز امسال ۳۴۲۹ مسافر در دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود اسکان یافتند.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه سمنان، دکتر گلنار شجاعی باغینی با اعلام این خبر اظهار کرد: با تمهیدات اندیشیده‌ شده از سوی کمیته اسکان این دانشگاه طی ایام نوروز ۹۵، تعداد ۳ هزار و ۴۲۹ از همکاران دانشگاهی در قالب ۱۲۲ خانواده هیئت علمی و ۳۷۱ خانواده کارکنان از سراسر کشور، توانستند از خدمات اسکان این واحد دانشگاهی استفاده کنند.

وی اظهار کرد: بر اساس بخشنامه سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی، ستاد اسکان نوروزی در این دانشگاه تشکیل شد و توانست خدمات خود را از ۲۵ اسفند ۹۴ تا ۱۵ فروردین ۹۵ به هموطنان و کارکنان واحدهای دانشگاهی از سراسر کشور ارائه دهند.

شجاعی گفت: شاهرود به‌واسطه قرار داشتن در مسیر تهران – مشهد به عنوان یکی از پرترددترین راه‌های کشور قلمداد می‌شود که به دلیل دارا بودن جاذبه‌های متعدد طبیعی و تاریخی ، همه ساله پذیرای جمعی زیادی از مسافران و زائران امام رضا (ع) است.

معاون اداری مالی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود با تأکید بر اینکه مکان‌های اسکان شامل تمامی امکانات رفاهی از جمله وسایل ورزشی، سلف سرویس پذیرایی‌های اولیه، تلویزیون و اینترنت وای فای بود تصریح کرد: بر همین اساس همه‌ساله با قراردادان امکاناتی در خور شأن همکاران دانشگاهی، سعی می‌شود تا با تمهیداتی خاص ضمن اسکان در واحد دانشگاهی شاهرود ، مسافران دانشگاهی روزهای خوشی را سپری و خاطرات خوبی را با خود همراه کنند.