26972.JPG

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  رییس دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: باید با تکیه بر توان علمی خویش فرایند توسعه درون‌زای کشور را شتاب بیشتری بخشیم.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) – منطقه کرمانشاه، دکتر محمد‌ابراهیم اعلمی آل آقا در پیامی با تبریک سال جدید به تمامی اساتید و دانشجویان اظهارکرد: دانشگاه رازی در سال ۱۳۹۴ با استعانت از ذات لایزال الهی و در سایه توجهات حضرت بقیه‌­الله الاعظم (عج) و با پیروی از رهنمودهای حکیمانه رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی توانست به موفقیت‌های قابل توجهی دست یابد و در مسیر خدمت به اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی گام‌های بلندی بردارد.

وی افزود: از جمله این موفقیت‌ها می‌توان به پروژه‌های عمرانی در حال ساخت دانشگاه، همانند دانشکده‌های نفت و پتروشیمی، هنر و معماری، اقتصاد و حسابداری، برق و کامپیوتر، علوم و مهندسی کشاورزی و اتمام برخی از پروژه‌های عمرانی دیگر نظیر؛ خوابگاه دانشجویی و مجتمع کلاسی دانشگاه در حداقل زمان ممکن اشاره کرد.

رییس دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: همچنین راه‌اندازی رشته‌های جدید، استفاده بیشتر از خدمات فناوری اطلاعات و اتوماسیون در امور جاری دانشگاه و تعمیق ارتباطات با دستگاه‌های اجرایی را می‌توان از دیگر معیارهای پیشرفت دانشگاه برشمرد.

وی با بیان اینکه در راستای دستیابی به اهداف چشم‌انداز برخود لازم می‌دانم چند نکته مهم را یاد آور شوم، خاطرنشان کرد: از اساتید دانشگاه انتظار می‌رود، همچون گذشته با تکیه بر توان علمی خویش فرایند توسعه درون‌زای کشور را شتاب بیشتری بخشند. از دانشجویان نیز تقاضا می‌کنم در برنامه‌های دانشگاه مشارکت جدی‌تری داشته و با پایبندی به اصول والای دینی در مسیر توسعه استان و دانشگاه ایفای نقش کنند.

اعلمی آل آقا در پایان تصریح کرد: از کارکنان دانشگاه انتظار دارم که همانند گذشته با به کارگیری توانمندی‌های شایسته و تجارب ارزشمندشان در پیشبرد اهداف دانشگاه و ارتقای سطح بهر‌ه‌وری آن، اهتمام جدی‌تری داشته باشند.