مصاحبه با آیت الله محسن حیدری.عضو خبرگان سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – اهواز ـ نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: عمل کردن به اقتصاد مقاومتی تنها نسخه شفابخش مقابله با طمع ورزی بیگانگان است

آیت الله محسن حیدری در گفتگو با خبرنگار مهر در ارتباط با نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری اظهار کرد: در خصوص شعار سال که «اقتصاد مقاومتی، علم و عمل» است، مقام معظم رهبری به نحو مشروح توضیح دادند که اکنون مشکل اصلی کشور ما بحث مسائل اقتصادی است.

وی افزود: در حقیقت برای تحریم هایی که دشمنان اعمال کرد و همچنین برای برون رفت از این بحران ها تنها و تنها اقتصاد مقاومتی نسخه شفابخش کشور است.

آیت الله حیدری تصریح کرد: سیاست اقتصاد مقاومتی و رعایت فرهنگ اقتصاد مقاومتی تنها نسخه ای است که در مقابل طمع ورزی های اجانب و کشورهای استعارگر و غربی وجود دارد.

وی در پاسخ به سوالی در ارتباط با اولویت های استان گفت: در خصوص اولویت مردم خوزستان نیز بحث اشتغال است. یعنی عمده مشکلی که مردم خوزستان با آن دست و پنجه نرم می کنند بحث بیکاری است. مسئولان هم باید برای حل این مشکل به سمت طرح های زودبازده و ایجاد فرصت های شغلی بروند.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد: بحث عدالت و شایسته سالاری که در دادن مناصب و مسئولیت ها باید رعایت بشود و احیانا رعایت نمی شود نیز یکی دیگر از مشکلات در استان است.