آیت الله عباس کعبی سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – اهواز – نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: کاروان های رهیان نور حرکت در مسیر احیای دفاع مقدس و زنده نگه داشتن نام و یاد شهدا است.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار مهر، آیت الله عباس کعبی از علمای حوزه علمیه صبح امروز با حضور در یادمان های دفاع مقدس با ابراز خوشحالی از توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری در حوزه دفاع مقدس اظهار کرد: زائران راهیان نور در ایام نوروز که بهترین سال ها برای مسافرت و دید و بازدید در کشور ما به شمار می رود، مهمانی شهدا را ترجیح دادند و با حضورشان در مناطق عملیاتی دفاع مقدس، وحدت و اقتدار نظام اسلامی را به نمایش گذاشتند.

وی افزود: راهیان نور فضای معنوی خوبی فراهم می‌کند که در آن می‌توانیم از نزدیک با فرهنگ ناب ایثار و شهادت و زندگی شهداگونه ارتباط‌برقرارکنیم و در عرصه جنگ نرم مؤثرباشیم.

آیت الله کعبی بیان کرد: راهیان نور مسیر بیداری اسلامی و توجه به معنویات را زنده نگه می دارد به همین دلیل باید این حرکت راهیان نور را به لحاظ کمی و کیفی گسترش داد.

وی افزود: تبلیغ و ترویج حرکات معنوی و خصوصا راهیان نور، بازدارنده بسیاری از مشکلات و معضلات در کشور می شود.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر لزوم زنده نگه داشتن یاد شهدا و اندیشه های دفاع مقدس گفت: امنیت حاکم بر کشور در شرایط بحرانی منطقه حاصل دعای شهدا و رشادت های آنان است و باید این مسیر تداوم داشته باشد.