سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – رئیس صندوق رفاه دانشجویان از رشد تسهیلات برای دانشجویانی که درسال ۹۵ به عتبات اعزام می‌شوند تامبلغ ۷۰۰ هزار تومان خبر داد .

مهندس یزدان مهر رئیس صندوق رفاه دانشجویان در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان گفت: از ابتدای سال آینده به هر دانشجویی که به عتبات مشرف می‌شود ۷۰۰ هزار تومان به عنوان تسهیلات پرداخت می‌کنیم در حالیکه این مقدار قبلا ۳۰۰ هزار تومان بود .
وی در خصوص وام بنیاد علوی ادامه داد: دربحث وام بنیاد علوی در سال ۹۴ اتفاقات خوبی رخ داد و قطعا درسال ۹۵ هم ادامه می‌یابد.
در کنار وام تحصیلی پرداختی صندوق رفاه به دانشجویان طی انعقاد تفاهم‌نامه‌ای با بنیاد مستضعفان که عملیاتی شده و پرداخت خوبی هم داشتند سال ۹۵ قرار است این رقم افزایش پیدا کند.
وی بیان کرد: سال آینده مانند سال ۹۴ به هر دانشجو ۶۰۰ هزار در هر ترم و به دانشجویان متاهل هر ترم ۸۰۰ هزار تومان از طریق بنیاد مستضعفان پرداخت می کنیم به این صورت است که دانشجویان ثبت نام می‌کنند با اولویت دانشجویان شاهد و فرزندان جانباز و ایثارگر و بسیجی، اسامی معرفی می‌شوند و آن‌ها به ازای هر ترم تسهیلات پرداخت می‌کنند و یکسال بعد از فارغ‌التحصیلی در اقساط بلند مدت باز پرداخت صورت می‌گیرد.
یزدان مهر در خصوص کارت رفاه دانشجویی عنوان کرد: کارت رفاه دانشجویی یا کارت یکپارچه هوشمند دانشجویی مطالعاتش انجام شده و مراحل پایانی خود را طی می‌کند و بنا داریم کلیه خدماتی که می‌خواهیم به دانشجویان ارائه دهیم ازطریق این کارت باشد.
رئیس صندوق رفاه دانشجویی در پایان گفت: در بررسی‌های انجام شده قرار است ۲۶ نوع خدمت مانند بحث ویزاکارت و خدمات فرهنگی، ورزشی،‌رفاهی و استفاده از ظرفیت‌های موجود کشور در قالب این کارت ویژه به دانشجویان ارائه شود.