1427816587702_ali anvar-26.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جندی‌شاپور اهواز از آمادگی این دانشگاه برای میزبانی از کاروان‌های راهیان نور خبر داد.

دکتر ساسان موگهی در گفت‌گو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خوزستان، اظهار کرد: خوابگاه‌ها و اماکن دانشگاه علوم پزشکی جندی‌شاپور اهواز آماده میزبانی از میهمانان راهیان نور از دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور اعم از دانشجویان، اعضای هیئت‌علمی و کارکنان وزارت بهداشت هستند.

وی با اشاره به تعطیلی آموزشی دانشگاه از ۲۷ اسفندماه تصریح کرد: خوابگاه‌های دانشگاه از ۲۷ اسفند تا ۱۰ فروردین ۹۵ در اختیار کاروان‌های راهیان نور قرار می‌گیرد.

موگهی با بیان این‌که دو خوابگاه دانشگاه برای اسکان زائران راهیان نور اختصاص داده شده است، افزود: تا کنون حدود ۱۴۰۰ نفر برای اسکان در ایام نوروز ثبت‌نام کرده‌اند؛ همچنین جهت هماهنگی‌های لازم و ثبت‌نام شماره‌های ۰۶۱۳۳۳۳۰۷۹۴ و ۰۶۱۳۳۷۳۸۳۶۰ اداره رفاه دانشگاه، آماده پاسخگویی به متقاضیان است.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جندی‌شاپور اهواز با اشاره به این‌که دانشجویان این دانشگاه هفته گذشته به مناطق عملیاتی دفاع مقدس اعزام شده‌اند، گفت: پنج‌شنبه و جمعه هفته گذشته ۱۸۰۲ دانشجوی دختر و پسر دانشگاه در قالب کاروان‌های جداگانه به اردوهای راهیان نور اعزام شدند.

وی در خصوص برنامه‌های فرهنگی سال ۹۵ عنوان کرد: به دلیل تعدد نهادهای فرهنگی دانشگاه اکنون در حال گردآوری اطلاعات هستیم؛ برنامه‌های کانون‌های فرهنگی آماده شده و برای نهادهای دیگر درخواست ارسال برنامه‌ها ارائه شده است. این برنامه‌ها هفته آخر اسفند در شورای فرهنگی تصویب و یک تقویم سالانه منسجم تنظیم خواهد شد.