سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: تاکنون ۵۲ حرفه را در دانشگاه شناسایی کرده‌ایم تا بتوانیم برای آنها برنامه ریزی‌های اختصاصی از جمله تولید محتوا داشته باشیم.

طاها هاشمی معاون دانشجویی-فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان در خصوص طرح ماندگار اخلاق حرفه‌ای گفت: در جهان اسلام هنوز هیچ دانشگاهی بر روی این موضوع به صورت مشخص فعالیتی را انجام نداده است.
وی در ادامه گفت: در حوزه‌ی پزشکی فعالیت‌هایی انجام شده است، اما به صورت عام و فراگیر نیست در حال حاضر ۵۲ حرفه را شناسایی کرده‌ایم و برای آنها برنامه‌ریزی‌هایی را انجام داده‌ایم، اما عمده‌ترین فعالیت‌مان این است که بر اساس انحرافات و مشکلاتی که در این ۵۲ حرفه وجود دارد بتوانیم تولید محتوا داشته باشیم.
معاون دانشجویی-فرهنگی دانشگاه آزاد پیرامون تولید محتوا نیز افزود: این تولید محتوا به صورتی است که هر استادی بنا بر رشته تخصصی خود در حال تدریس است، نکات اخلاقی مربوط را نیز در غالب درس بیان کند واضح است که تاثیر گذاری این کار بیشتر از تاثیر گذاری مطرح کردن همین موضوعات در واحدهای جداگانه‌ای از دسته معارف است.
هاشمی خاطر نشان کرد: در حال حاضر دستور انجام این طرح به کلیه واحدهای دانشگاهی در سراسر کشور ابلاغ شده است.