Azad_University_logo.png

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  نماینده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در هیات امنای استان‌های ایلام، کرمانشاه و کردستان گفت: افزایش تعداد دانشجویان در مقاطع کارشناسی‌ارشد و دکتری برای استان ایلام یک فرصت است، چرا که داشتن نیروی انسانی سطح بالا آن هم در مقاطع کارشناسی‌ارشد و دکتری می‌تواند منشأ خیر و برکت با ارزش در این استان باشد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه ایلام، دکتر «بهمن یزدی صمدی» در نهمین جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام از سال ۹۲ تاکنون و با مدیریت دکتر میرزاده در سطح کشوری و انتصاب دکتر شهریار عباسی به عنوان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام که از چهره‌های شاخص علمی این استان است، خوشبختانه به توفیقات خوبی رسید.

وی افزود: در نهمین جلسه هیات امنای استان ایلام مصوبات خوبی به تصویب رسید که امیدواریم در آینده برای این استان منشأ خیر و برکت باشند.

یزدی صمدی اضافه کرد: با توجه به اینکه انرژی‌های تجدیدناپذیر مانند نفت پایان‌پذیر هستند، با توجه به افزایش روز افزون استفاده از انرژی ‌های خورشیدی و تجدیدپذیر، یکی از مهم‌ترین مصوبات این جلسه طرح تولید انرژی خورشیدی از سوی دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام بود.

نماینده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در هیات امنای استان‌های ایلام، کرمانشاه و کردستان ادامه داد: در این جلسه مصوبات دیگری نیز داشته‌ایم که در حوزه آموزش عالی و برای استان ضروری بوده‌اند.

عضو هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی کشور با توجه به عملکرد استان ایلام گفت: در دو سال گذشته با افزایش رشته‌های دانشگاه در مقاطع کارشناسی ارشد، افزایش تعداد دانشجویان، جذب اعضای هیات علمی در مقاطع دکتری به عنوان دانشیار از سوی این واحد دانشگاهی، مدیریت خوب دکتر عباسی در استان و جلوگیری از اسراف و کاهش هزینه این دانشگاه از حالت زیان دهی خارج شود و اکنون این دانشگاه یکی از مراکز آموزش عالی موفق استان ایلام است.»

وی خاطرنشان کرد: افزایش تعداد دانشجویان در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری برای استان ایلام یک فرصت است، چرا که داشتن نیروی انسانی سطح بالا آن هم در مقاطع کارشناسی‌ارشد و دکتری می‌تواند منشأ خیر و برکت با ارزش در این استان باشد.