سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – معاون پژوهشی وزارت علوم تحقیقات و فناوری گفت: خوشبختانه جهان و خصوصا کشورهای اروپایی برای جایگاه علمی کشورمان منزلت خاصی قائل هستند و مایلیم که در همه زمینه‌های علمی با همکاری کنند.

 

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار  حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، وحید احمدی معاون پژوهشی وزارت علوم تحقیقات و فناوری در حاشیه مراسم تجلیل از دکترفتح‌الله مضطرزاده که در پژوهشگاه مواد و انرژی کرج برگزار شد، گفت:ما وقتی به تاریخ نگاه می‌کنیم و تحولات تمدن‌ها را بررسی می‌کنیم می‌بینیم که اکثر این تحولات حاصل تلاش و همت دانشمندان آنها بوده است و پیشرفت آنها ناشی از آثار و اندیشه دانشمندان و اندیشمندان آنها بوده . خوشبختانه ما امروزه در مقطعی قرار داریم که هم در منطقه و هم در جهان دارای جایگاه علمی خوب و تاثیر گذاری هستیم و این دستاوردها با تلاش و همت محققان،‌دانشمندان دانشجویان و مدیران کشور به دست آمده است . 
وی در ادامه با اشاره به آخرین سفر کاری خود به کشور ایتالیا گفت: من بعد از شرکت در جلسات مختلف و حضور در همایش‌های متفاوت احساس بسیار خوبی داشتم و به خود می‌بالیدم، وقتی می‌دیدم که کشورهای اروپایی برای جایگاه علمی کشور ما احترام خاصی قائل هستند و مایلند که در همه جنبه‌ها و زمینه‌های علمی با ما همکاری کنند. 
وی در پایان  گفت : ما باید قدردان دانشمندان و اندیشمندان کشورمان باشیم زیرا جایگاه علمی امروز کشورمان را مدیون آنها هستیم و امیدوارم که این حضور گرم شما بتواند باعث دلگرمی استاد و از این دست دانشمندان کشورمان بشود.