اردو جهادی منطقه احمد فداله سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان قزوین گفت: اعزام دانشجویان به اردوهای جهادی در راستای ارائه خدمات پزشکی و عمرانی به روستاهای محروم منطقه الموت از ۴ فروردین آغاز و تا ۱۲ فرودین ادامه دارد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی، مهدی برزگر گفت: بیش از ۲۰۰ دانشجو از دانشگاه‌های استان قزوین در ایام نوروز در قالب اردوهای جهادی با هدف خدمت‌رسانی به مناطق محروم استان قزوین اعزام می‌شوند.

وی افزود: دانشجویان دانشگاه‌های استان قزوین در دو گروه خواهران و برادران در قالب ۴ گروه جهادی با هدف ارائه خدمات به مناطق محروم اعزام خواهند شد.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان قزوین تصریح کرد: گروه جهادی دانشجویی خواهران در زمینه اقتصاد مقاومتی با هدف افزایش سطح اشتغال و توانمندسازی بانوان به تشریح و ارائه آموزش‌های لازم برای بانوان روستاهای مناطق محروم در عرصه گلیم‌بافی، فرش‌بافی و صنایع‌دستی اقدام می کنند.

برزگر خاطرنشان کرد: در حوزه پزشکی نیز خدمات بهداشتی و درمانی در زمینه دندانپزشکی، روانشناسی، بهداشت محیط و آموزش‌های قبل از ازدواج برای زوج‌های جوان توسط خواهران و برادران جهادی ارائه می‌شود.

وی گفت: احداث سرویس‌های بهداشتی و حمام برای خانواده‌های محروم و نیازمند نیز از اقدامات برادران گروه جهادی در حوزه عمرانی در ایام نوروز است.