سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – مدیر کل صندوق رفاه دانشگاه آزاد گفت: متقاضیان دریافت وام ۱۰ میلیونی ازدواج تا ۱۵ اردیبهشت فرصت دارند تا جهت ثبت‌نام و تشکیل پرونده خود اقدام نمایند.

 

فرید ذاکر مدیر کل صندوق رفاه و تسهیلات اعتباری دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار  حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان گفت: براساس سیاست‌های کلی دانشگاه و پیرو دستورات مقام معظم رهبری از شهریور ۹۳ قرار بر این شد تا وام ازدواج ۱۰ میلیونی ازدواج به دانشجویان دانشگاه آزاد تعلق بگیرد.
وی تأکید کرد: کلیه متقاضیان دریافت وام ۱۰ میلیونی ازدواج تا ۱۵ اردیبهشت ۹۵ فرصت دارند تا با مراجعه به بانک‌های عامل جهت تشکیل نواقص پرونده خود اقدام نمایند.
ذاکر در خصوص تعداد متقاضیان دریافت این وام افزود: تاکنون تعداد ۱۸ هزار و ۶۳۲ نفر متقاضی دریافت وام ازدواج بودند که طبق برنامه زمان‌بندی به بانک‌های عامل معرفی شده‌اند.
مدیر کل صندوق رفاه دانشگاه آزاد افزود: قرار بر این بود تا متقاضیان تا پایان سال جاری به بانک‌های عامل معرفی شوند، این در حالی است که ما این عمل را ۳ تا ۴ ماه پیش از مهلت اعلام شده انجام داده‌ایم.
فرید ذاکر خاطرنشان کرد: افرادی که طبق قوانین بانکداری و شورای پول و اعتبار مشکلاتی را دارند برای دریافت این وام در وهله اول باید مشکلات خود را رفع نمایند. علاوه بر آن برای دریافت وام حضور یک ضامن معتبر الزامی است.