سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – مشاور عالی سازمان سنجش از قبولی بیش از ۱۰۳ هزار نفر در دوره کاردانی فنی و حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه علمی کاربردی خبر داد.

 

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان گفت: برای شرکت در پذیرش دوره کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی تعداد ۱۱۲ هزار و ۱۷۶ داوطلب ثبت نام کرد‌ه‌اند. 
وی ادامه داد: از این تعداد ۳۲ هزار و ۴۶ نفر زن و ۸۰ هزار و ۱۳۰ نفر را مرد تشکیل می‌دهند. 
مشاور عالی سازمان سنجش افزود: بر اساس برنامه‌ی زمانی اعلام فهرست اسامی، تعداد ۱۰۳ هزار و ۶۰۶ نفر از پذیرفته شدگان نهایی کد رشته محل‌های متمرکز تعداد ۳۰ هزار و ۲۶۷ نفر زن و ۷۳ هزار و ۳۳۹ نفر مرد بوده‌اند. 
مشاور عالی سازمان سنجش گفت: اسامی معرفی شدگان از بعد از ظهر امروز ۲۲ اسفند ۹۴ بر روی سامانه سازمان سنجش قرار می‌گیرد و کلیه پذیرفته شدگان کد رشته محل‌های متمرکز باید با در دست داشتن مدارک ثبت نام به شرح مندرج در اطلاعیه که همراه با فهرست اسامی بر روی سایت قرار گرفته است و با توجه به کد رشته محل قبولی به نشانی تعیین شده در جدول شماره ۴ دفترچه پذیرش رشته مذکور در یکی از روزهای ۱۴ یا ۱۶ فروردین ۱۳۹۵ به مرکز آموزشی مربوطه مراجعه نمایند.