27428.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  رییس دانشگاه گیلان با اعلام آغاز عملیات اجرایی پژوهشکده حوضه آبی خزر، علاوه بر افتتاح دانشکده هنر و معماری خواستار مساعدت در تکمیل و راه‌اندازی هرچه سریعتر این پژوهشکده شد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه گیلان، دکتر احمد رضی در مراسم افتتاح دانشکده معماری و هنر دانشگاه گیلان ضمن تسلیت ایام فاطمیه یاد شهدای انقلاب در ادوار مختلف و به ویژه شهدای دانشگاهی را گرامی داشت و اظهار کرد: از طرف دانشگاهیان و خانواده بزرگ آموزش عالی از دکتر نوبخت به دلیل ترویج نگاه علمی و کمک به ارتقاء جایگاه آموزش عالی و اهل علم تشکر دارم.

وی اختصاص هفت هزار میلیارد تومان علاوه بر اعتبارات سنواتی در بودجه ۹۵ را اتفاقی مهم در آموزش عالی و رشد پژوهش خواند و استقلال امور پژوهش از آموزش و به کارگیری افراد آکادمیک در سازمان مدیریت و برنامه ریزی را از اقدامات مهم در تعالی پژوهش دانست.

رئیس دانشگاه گیلان با اعلام آغاز عملیات اجرایی پژوهشکده حوضه آبی خزر، علاوه بر افتتاح دانشکده هنر و معماری خواستار مساعدت در تکمیل و راه اندازی هرچه سریعتر این پژوهشکده شد.

دکتر رضی در پایان سخنان خود از همه سازمان ها، پیمانکاران، مشاورین و ناظرین پروژه و بالاخص مهندس حمیدزاده مدیر دفتر طرح های عمرانی دانشگاه و همکاران دانشکده معماری و هنر که در طول این سال ها سختی های زیادی را تحمل کردند سپاسگزاری کرد.

مهندس غلامعلی جعفرزاده رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان نیز در این مراسم،ضمن تشکر از خدمات دکتر نوبخت به استان گیلان و با اشاره به مشکلات اعتباری دانشگاه گیلان،خواستار توجه و حمایت ویژه نسبت به دانشگاه مادر استان گیلان شد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از ایسنا؛ دانشکده معماری و هنر دانشگاه گیلان با مساحت ده هزار و ۵۰۰ متر مربع در چهار طبقه و با هزینه ای بالغ بر ۹۵ میلیارد ریال امروز بعد از یرگزاری مراسمی در تالار حکمت دانشگاه، با حضور دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور افتتاح شد.