سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – معاون دانشجویی- فرهنگی دانشگاه آزاد از ابلاغ آیین‌نامه موسیقی با تصویب شورای اسلامی شدن دانشگاه‌ها خبر داد.

طاها هاشمی معاون دانشجویی- فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی در گفتگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان در خصوص آیین‌نامه موسیقی گفت: آیین‌نامه موسیقی آیین‌نامه‌ای است که شورای اسلامی شدن دانشگاه‌ها آن را به تصویب رسانده است.
وی ادامه داد: ریاست این شورا بر عهده فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری است و اعضای آن نیز وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی میرزاده رئیس دانشگاه آزاد و همچنین معاونین فرهنگی دو وزارتخانه و دانشگاه آزاد است.
معاون دانشجویی- فرهنگی دانشگاه آزاد اظهار کرد: بنا بر فرمایشات مقام معظم رهبری بحث موسیقی در این شورا مطرح شد که طی آن کمیته‌ای برای بررسی و دریافت نظرات متفاوت صاحب‌نظران تشکیل شد و پس از آن در صحن شورای تشکیل شده مطرح شد.
هاشمی خاطرنشان کرد: آیین‌نامه موسیقی پس از مطرح شدن در شورا از طریق وزارت علوم بر مبنای شش ماده مهم که در جلسه ۲۷۷ م شورای اسلامی شدن دانشگاه‌ها در ۱۴ دی ماه به تصویب رسیده بود و به کلیه دانشگاه‌ها ابلاغ شد.