مراسم روز درختکاری در گرگان سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) – یک کانون علمی فرهنگی دوستدار محیط زیست همزمان با هفته درختکاری ، فعالیت خود را در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی آغاز کرد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرگزاری مهر، دکتر نجم السادات موسوی استاد مبانی محیط زیست دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، با اعلام آغاز به کار کانون دانشجویی «امیدواران بهزیست سبز» گفت: این کانون در ادامه برگزاری کارگاه آموزشی برای دانشجویان در زمینه «رشد و پرورش کودکان پیش از دبستان» و علاقه دانشجویان تشکیل شد.

وی افزود: برنامه های این تشکل شامل، فعالیت های پژوهشی، آموزشی و فرهنگی می شود که در خصوص مسایل و چالش های زیست محیطی در دانشگاه و پس از آن، در خارج از دانشگاه و مشارکت با دستگاهها و نهادهای فرهنگی – اجتماعی خواهد بود.

دکتر مریم شریفیان ثانی  مدیر گروه آموزشی رفاه اجتماعی نیز درباره شروع  به کار این کانون گفت این کانون ، شاید دومین یا سومین تشکل زیست محیطی دانشجویی در دانشگاههای مستقر در تهران است و دانشگاه علوم بهزیستی یکی از پیشگامان فرهنگ سازی در زمینه حفاظت محیط زیست است.

وی افزود: تشکیل این کانون آغازی است برای ترویج فرهنگ و تفکر حفاظت از محیط زیست در دانشگاه و در خارج از دانشگاه. 

زهرا قهرمان لو دبیر کانون زیست محیطی «امیدواران بهزیست سبز» در این باره گفت: در مرحله اول فعالیت این کانون و برای فرهنگ سازی در ارتباط با چالش های مربوط به محیط زیست در داخل دانشگاه، از افراد علاقه مند به این مسایل عضوگیری می شود.