1454314205085_download.jpg

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  مدیر روابط‌عمومی دانشگاه زنجان از برگزاری جشنواره دانشجویی «من، زمین، بهار» در این دانشگاه خبر داد.

علی سپهری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه زنجان، با بیان اینکه جشنواره دانشجویی «من، زمین، بهار» با موضوع چالش‌های محیط زیستی استان، تغییر اقلیم و منابع‌طبیعی و بحران آب از امروز به مدت سه روز در دانشگاه زنجان برگزار می‌شود، افزود: خوشبختانه دانشگاه زنجان در برگزاری برنامه‌هایی پیرامون منابع‌طبیعی و محیط زیست، یکی از دستگاه‌های پیشگام در استان بوده است که برگزاری جشنواره دانشجویی نیز در همین راستا است.

وی با اشاره به اینکه جشنواره دانشجویی «من، زمین، بهار» به گونه‌ای است که برنامه‌های متعددی در قالب این جشنواره برای علاقه‌مندان برگزار خواهد شد، تصریح کرد: در اولین روز از جشنواره دانشجویی «من، زمین، بهار»، پاکسازی محوطه دانشگاه زنجان در نوبت صبح امروز انجام شد.

این مسئول در خصوص دومین روز این جشنواره اظهار کرد: نقد و بررسی فیلم مادرکشی، نشست تخصصی چالش‌های مدیریت پایدار منابع‌طبیعی، نقش برنامه‌های ترویج در توسعه فرهنگ منابع‌طبیعی و گروه ترویج، ارتباطات و توسعه روستایی با همکاری انجمن گروه و انجمن ترویج و آموزش کشاورزی ایران و نیز برگزاری مراسم سخنرانی با موضوع حقوق محیط زیست، جزو برنامه‌های دومین روز این جشنواره خواهد بود.

مدیر روابط‌عمومی دانشگاه زنجان با بیان اینکه مراسم سخنرانی با موضوع تغییر اقلیم، اختتامیه جشنواره با مراسم درختکاری و بازدید از موزه حیات‌وحش زنجان جزو برنامه‌های آخرین روز این جشنواره دانشجویی خواهد بود، خاطرنشان کرد: امیدواریم با برگزاری این جشنواره و تداوم چنین برنامه‌هایی بتوانیم گام بلندی در راستای تبیین جایگاه محیط زیست و حفظ آن برداریم.