1445155228667_images.png

سایت آزمون دکتری ( www.PhdAzmoon.Net ) –  ثبت نام پنجمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویی در دانشگاه‌های استان البرز از سوی معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی استان آغاز شد.

به گزارش پی اچ دی آزمون به نقل از خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه البرز، ثبت نام پنجمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویی (نشان خواجه نصیرالدین طوسی) همزمان با سراسر کشور در دانشگاه‌های استان البرز آغاز شد.

ثبت‌نام این دوره از مسابقات تا اردیبهشت ۱۳۹۵ ادامه دارد و علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در مسابقه از طریق دفتر معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی استان البرز واقع در طبقه همکف ساختمان اداری دانشگاه خوارزمی اقدام کنند. همچنین شماره تماس ۳۴۵۰۵۱۵۱-۰۲۶ پاسخگوی سئوالات احتمالی دانشجویان در این خصوص است.

این دوره از مسابقات در سه مرحله استانی- دانشگاهی، منطقه‌ای و کشوری برگزار می‌شود و بر اساس تقویم اجرایی، مرحله استانی-دانشگاهی، در نیمه دوم اردیبهشت و مرحله منطقه‌ای در مهر سال آینده برگزار خواهد شد. مرحله کشوری مسابقات نیز در آذر سال ۹۵ در یکی از دانشگاه‌های تهران برگزار می‌شود.

مرحله استانی-دانشگاهی پنجمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویی در ۳۸ دانشگاه کشور برگزار می‌شود که شامل ۱۱ دانشگاه از استان تهران و ۲۷ دانشگاه از استان‌های دیگر کشور است.

علاقه‌مندان به مسابقات مناظره می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با چگونگی فرآیند برگزاری مسابقات به وب سایت مسابقات ملی مناظره دانشجویی به آدرس www.ISDC.IR مراجعه کنند.

گفتنی است مرحله نهایی چهارمین دوره این مسابقات پس از رقابت بیش از ۱۷۰ تیم از سراسر کشور، آذر امسال در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد که با قهرمانی تیم فراست از دانشکده فنی دانشگاه تهران همراه بود.